Vstup do on-line katalogu

On-line katalog knih

Hry a hračky

Zvukové knihy

#Knihovnyprotiviru – rozcestník pro vyhledávání elektronických dokumentů, které můžete zdarma číst nebo poslouchat online nebo na svých čtečkách a mobilních zařízeních.

Nenašli jste, co jste hledali? Knihy vám můžeme objednat za cenu poštovného z jiné knihovny. Můžete nám také zaslat vaše tipy na nákup nových knih. Na jednu knihu, použijte, prosím, jeden formulář.

Čtenářské konto

Do svého čtenářského konta se můžete přihlásit v katalogu knih, vpravo nahoře. Před zobrazením stavu svého čtenářského konta zadejte prosím následující informace: číslo Vaší průkazky a PIN (datum narození RRMMDD). V případě potíží prosím kontaktujte knihovnu.

Po přihlášení si můžete rezervovat knihy, které jsou momentálně zapůjčené, prodlužovat výpůjční dobu dokumentů a půjčovat si e-knihy. Získáte zde přehled o vašich výpůjčkách.